Klaipėdos rajono moterų ir vyrų tinklinio komandoms – aukso medaliai

Klaipėdos rajono moterų tinklinio komanda. Sporto centro nuotr. Klaipėdos rajono moterų tinklinio komanda. Sporto centro nuotr.

Savaitgalį Palangoje finišavo Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ finalinės sporto varžybos. Dvi dienas vykusiose varžybose rungtyniavo geriausios respublikos mėgėjų komandos.

Puikiai žaidynėse pasirodė Klaipėdos rajono moterų ir vyrų tinklinio komandos. Rajonų grupėje rungtyniavusios mūsų ekipos abi dienas žengė be pralaimėjimų ir užtikrintai iškovojo aukso medalius. Blogiau šiemet sekėsi praėjusių metų čempionams Klaipėdos rajono futbolininkams, kurie žaidynėse užėmė ketvirtąją vietą.

Klaipėdos rajono vyrų tinklinio komanda. Sporto centro nuotr.