Logo
 Spausdinti šį puslapį

Atvirame Lietuvos konkūrų čempionate priekuliškių pergalės

Asmeninio albumo nuotr. Asmeninio albumo nuotr.

Net keturias dienas vykęs Atviras Lietuvos konkūrų čempionatas Harmony Park, Vaizgakiemyje (Prienų rajone) atnešė šūsnį pergalių Klaipėdos rajono sporto centro, jojimo sporto klubo „Priekulės žirgai“ auklėtiniams.

Didžiausiose nacionalinėse varžybose šalyje, kuriose išaiškinti Lietuvos čempionai net 12-oje grupių, dalyvavo 8 sporto klubo „Priekulės žirgai“ raitelės ( Liepa Valantinavičiūtė, Ana Marija Gansauskaitė, Jogailė Kvedaraitė, Vytautė Kvedaraitė, Ula Mažeikytė, Dija Mažeikytė, Mileta Butkutė ir Jūratė Dijokaitė), kurios varžėsi skirtingose amžiaus kategorijų grupėse ir klasėse.

Vaikų grupėje (mažasis ratas) sporto klubą „Priekulės žirgai“ atstovavusi vos 10 metų Liepa Valantinavičiūtė su nuosavu žirgu „Žiedas“ 95 centimetrų konkūre iškovojo 3 vietą ir bendroje įskaitoje liko 17 vietoje. Toje pačioje grupėje dalyvavusi Ana Marija Gansauskaitė bendroje įskaitoje užėmė 9 vietą. 95 centimetrų konkūre dalyvavusi Vytautė Kvedaraitė užėmė 5 vietą ir čempionato įskaitoje liko 14.

Jaunių grupėje (mažajame rate), kurioje varžėsi 19 stipriausių jaunųjų dalyvių, savo jėgas išbandė dvi raitelės – Ula Mažeikytė ir Mileta Butkutė. Ula Mažeikytė jaunių grupėje 1,10 m. konkūre laimėjo 1 vietą ir bendroje čempionato įskaitoje užėmė 3 vietą. Mileta Butkutė 105 cm. konkūre iškovojo 1 vietą, o bendroje įskaitoje išliko stipriausiųjų penketuke užimdama 5 vietą.

Mėgėjų II grupėje kovojusi Dija Mažeikytė bendroje įskaitoje užėmė 11 vietą. Jaunų žirgų iki 4 metų žirgų įskaitoje dalyvavusi Jūratė Dijokaitė užėmė 9 vietą.

„Džiaugiuosi, kad ypatingai graži ir daug sportinės ištvermės reikalaujanti sporto šaka – jojimas pritraukia vis daugiau jaunųjų talentų. Tai neabejotinai geriausia tėvų investicija į vaikų ateitį, į talentus ir galbūt būsimus čempionus, kurie ateityje gali garsinti Lietuvą. Didžiuojuosi savo auklėtinių pasiekimais ir puikiais sportiniais rezultatais didžiausiose nacionalinėse varžybose Lietuvoje“, – sako Klaipėdos rajono sporto centro, jojimo sporto klubo „Priekulės žirgai“ trenerė Laura Klimovaitė-Benetė.

Po didžiausių raiteliams varžybų, jojimo sporto klubo „Priekulės žirgai“ auklėtiniai nesiilsi ir jau dabar intensyviai ruošiasi svarbiausioms Klaipėdos regione varžyboms E. Klimovo taurei laimėti, kurios vyks liepos 22–23 dienomis Priekulės Vingio parke.