Prienų klubas lemiamu metu užbaigė „Gargždų“ kelionę KMT

BC „Gargždai“ feisbuko nuotr. BC „Gargždai“ feisbuko nuotr.

Karaliaus Mindaugo taurėje paaiškėjo paskutinysis grupių etapo dalyvis. Prienų „Labas GAS“ savo aikštėje atsakomąjį mačą prieš „Gargždus“ laimėjo 90:77 (27:25, 19:17, 18:19, 26:16).

Gargždiškiai pirmąjį serijos mačą Palangoje laimėjo 76:67, o tolyn žengė geresnį įmestų ir praleistų taškų santykį surinkusi Prienų ekipa.

Reikalingą pranašumą prieniškiai įgiję buvo dar iki ilgosios pertraukos, tačiau šio ilgai neišlaikė. Joshua Newkirko tritaškis trečiajame kėlinyje tarp komandų paliko tik du taškus – 57:59.

Prieniškiai mačo eigą perlaužė trimis tritaškiais paeiliui, o Rokas Gadiliauskas reikiamą pranašumą šeimininkams suteikė dvitaškiu – 77:66. Dar vieną tolimą bombą netrukus įmetė Brandonas Brownas – 80:68.

„Gargždams“ išjudinus puolimą, Isiah Osborne’as pelnė dvitaškį su pražanga, Dominykas Domarkas pataikė iš toli – 85:74. Likus žaisti 14 sekundžių Jy’lanas Washingtonas pataikė tik vieną baudos metimą (90:77), bet nepasisekusi paskutinė svečių ataka lėmė jų žygio pabaigą.

„Labas GAS“ malonia staigmena tapo iki šiol tritaškiais nežibėjęs, bet šį kartą neprametęs Washingtonas – 27 minutės, 16 taškų (3/6 dvit., 3/3 trit., 1/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos, blokas, 4 pražangos ir 15 naudingumo balų.

Komandos buvo praktiškai lygios tiek atkovotais kamuoliais (30:32), tiek rezultatyviais perdavimais (18:18), o didžiausią skirtumą tarp jų sukūrė svečiams nekritę tritaškiai – 5/22 (23 procentai). Prienų klubas tokios bėdos neturėjo – 12/26 (46 procentai).

Prieniškiai pateko į A grupę, kurioje susitiks su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“, Klaipėdos „Neptūnu“ ir „Wolves“.

„Labas GAS“: Isiah Osborne’as 18 (5/6 dvit.), Jy’lanas Washingtonas 16 (3/3 tritaškių, 6 atk. kam.), Dominykas Domarkas (4/6 trit.), Giedrius Bergaudas (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Brandonas Brownas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Karolis Giedraitis po 12.

„Gargždai“: Joshua Newkirkas 22 (2/8 trit., 6 rez. perd.), Šarūnas Beniušis 15 (6/7 dvit.), Mantas Ruikis 10, Julius Kazakauskas 8 (7 atk. kam.).