Išvykoje į Radviliškį Gargždų „Pramogos“ patyrė pirmąjį šiame sezone pralaimėjimą

Sporto klubo „Gargždų Taškas“ feisbuko nuotr. Sporto klubo „Gargždų Taškas“ feisbuko nuotr.

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios 4-ojo turo rungtynės, kuriose pirmąją sezono pergalę iškovojo ŠSPC „Radviliškis“. Namuose radviliškiečiai 5:1 palaužė Gargždų „Pramogos“ žaidėjus.

Į priekį šeimininkai įsiveržė 7 minutę, kuomet po greitos kontratakos pasižymėjo Deividas Dargužas.

Savo persvarą „Radviliškis“ padidinti galėjo dar iki pertraukos, bet jie neįmušė net dvejų baudinių, todėl šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo minimalią persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje komandoms pasižymėti nepavyko, bet įpusėjus kėliniui „Radviliškis“ sužaidė puikią atkarpą – per tris minutes pelnė net tris įvarčius. Du iš jų įmušė Nerijus Volkovas.

35 rungtynių minutę Karolis Urbaitis sušvelnino rezultatą, bet tai „Pramogų“ nepažadino, o rungtynes galiausiai užbaigė tas žmogus, kuris ir pradėjo kloti pergalės pamatus. Paskutinę rungtynių minutę Deividas Dargužas įtvirtino „Radviliškio“ pergalę.

Rezultatas:

ŠSPC „Radviliškis“ 5 : 1 Gargždų „Pramogos“

7’ [1 : 0] Deividas Dargužas

30’ [2 : 0] Nerijus Volkovas

31’ [3 : 0] Marius Baziulis

32’ [4 : 0] Nerijus Volkovas

35’ [4 : 1] Karolis Urbaitis

40’ [5 : 1] Deividas Dargužas