Logo
 Spausdinti šį puslapį

Jaunieji rajono lengvaatlečiai iš Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionato parsivežė medalių

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Penktadienį Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionato rajonų grupės varžybos. Jose Klaipėdos rajoną atstovavo septyni jaunieji lengvaatlečiai. Pirmą kartą šį sezoną dalyvaudami uždarų patalpų varžybose visi pasiekė asmeninius rezultatus.

Geriausiai varžybose sekėsi Raidui Gruzdžiui, kuris šuolio į aukštį rungtyje iškovojo 1-ąją vietą. Šioje rungtyje taip pat neprastai sekėsi ir Smiltei Kelpšaitei, užėmusiai 2-ąją vietą. Austėja Narmontaitė 60 m sprinto rungtyje taip pat iškovojo 2-ąją vietą, o Agotai Šiaulytytei 60 m barjeriniame bėgime iki prizinės vietos šiek tiek pritrūko – sportininkė liko ketvirta. Aistė Jankauskaitė ir Paulina Pociūnaitė pateko į aštuntuką.