Logo
 Spausdinti šį puslapį

Gargždų „Pramogos“ namuose iškovojo pergalę prieš FK „Saulės kraštas“

Sporto klubo „Gargždų Taškas“ feisbuko nuotr. Sporto klubo „Gargždų Taškas“ feisbuko nuotr.

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo užbaigtas 9-asis turas – Gargždų „Pramogos“ savų žiūrovų akivaizdoje 4:1 nugalėjo FK „Saulės krašto“ žaidėjus.

„Pramogos“ po žaibiško Algimanto Bačanskio smūgio įsiveržė į priekį, bet daugiau pirmajame kėlinyje komandoms pasižymėti nepavyko.

Antrasis kėlinys jau buvo rezultatyvesnis – Tadas Vitkauskas gan greitai padvigubino savo ekipos persvarą, kurią po šešių minučių Aivaras Bagočius sumažino.

Visgi, „Pramogos“ varžovams nesuteikė progos pakilti į šturmą, o Valdo Pocevičiaus ir Andriaus Jotko tikslūs smūgiai vos per dvi minutes sudavė lemiamą smūgį varžovams, po kurio jie jau nepakilo.

Gargždų „Pramogos“ 4 : 1 FK „Saulės kraštas“

1’ [1 : 0] Algimantas Bačanskis

26’ [2 : 0] Tadas Vitkauskas

32’ [2 : 1] Aivaras Bagočius

34’ [3 : 1] Valdas Pocevičius

35’ [4 : 1] Andrius Jotko