Sekmadienį Gargždų „Pramogos“ iškovojo dar vieną svarbią pergalę

Sporto klubo „Gargždų Taškas“ nuotr. Sporto klubo „Gargždų Taškas“ nuotr.

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos dar dvejos vienuoliktojo turo rungtynės. Vienos iš jų vyko Gargžduose: tai buvo atkaklios rungtynės, kuriose „Pramogos“ 3:2 palaužė „Širvintos-VGTU Vilkai“ žaidėjus.

Širvintų ekipos gretose žaidė „Hegelmann“ puolėjas Ignas Kružikas, kuris pelnė greitą įvartį ir išvedė savo komandą į priekį.

Gargždų ekipa jau tik artėjant kėliniui link pabaigos rezultatą išlygino, o tai padarė Aurimas Skurdelis.

Po pertraukos „Pramogos“ sugebėjo įsiveržti į priekį dėka Donato Surblio tikslaus smūgio.

Šią persvarą „Pramogos“ išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Tiesa, 37 minutę „Pramogos“ įsimušė į savo vartus, bet taip pat pelnė įvartį į varžovų vartus, tad vieno įvarčio pranašumas išliko ir „Pramogos“ iškovojo tris taškus.

Gargždų „Pramogos“ 3 : 2 „Širvintos-VGTU Vilkai“

4’ [0 : 1] Ignas Kružikas

16’ [1 : 1] Aurimas Skurdelis

26’ [2 : 1] Donatas Surblys

37’ [2 : 2] Justas Adamas (į savo vartus)

37’ [3 : 2] Genaras Samsonik