Gargžduose – naujametinė jaunųjų sunkiaatlečių šventė

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Gruodžio 29-ąją Gargžduose vyko jaunųjų (iki 12m) sunkiaatlečių varžybos, tai buvo Naujametinis sunkiosios atletikos turnyras vaikučiams – tiek mergaitėms, tiek berniukams. Nors aplinkui siaučia gripas, orai – „baisūs“, susirinko apie 30 dalyvaujančių iš Klaipėdos, Telšių, Kretingos ir Gargždų.

Varžybos vyko šventiškoje atmosferoje, vaikučiai stengėsi parodyti tėveliams ką išmoko per metus, kiek sustiprėjo, kiek patobulėjo. Tėveliai džiaugėsi savo atžalomis, niekas neliko be apdovanojimų, kuriuos įsteigė Klaipėdos rajono savivaldybės BĮ Sporto centras ir Sporto klubas „Samsonas“.

Tai buvo nuostabi šventė, kurioje sublizgėjo ir mažieji gargždiškiai – Matas Gudauskas svorio kategorijoje iki 30 kg iškėlė visus svorius, kuriuos užsakė treneris. Matui – 9 metai, rovimo veiksmu jis iškėlė 11 kg, stūmimo veiksmu — 15 kg, dvikovėje surinko 26 kg, užėmė III-ą vietą ir buvo apdovanotas taure bei medaliu.

Svorio kategorijoje iki 40 kg III-ą vietą iškovojo Adrijus Knieta. Adrijui – 8 metai, rovimo veiksmu iškėlė 18 kg, stūmimo veiksmu – 24 kg ir dvikovėje surinko 42 kg. Svorio kategorijoje iki 70 kg čempionu tapo Deironas Sudaris – rovimo veiksmu iškėlė 23 kg, stūmimo veiksmu – 30 kg, dvikovėje surinko 53 kg. Ir sunkiausio svorio kategorijoje, virš 70 kg, II-ą vietą iškovojo dešimtmetis Adrijus Juknius. Rovimo veiksmu jis iškėlė 25 kg, stūmimo veiksmu – 29 kg, dvikovėje – 54 kg.

Anot trenerio Edvardo Šauklio, auga stipri pamaina sunkiosios atletikos kalvėje.

Tad visus su Naujais 2023 (Triušio) metais, gyvenkime be traumų, draugiškai – to linki visi sunkiaatlečiai.

Treneris Edvardas Šauklys su auklėtiniais prizininkais. Sporto centro nuotr.