„Banga“ sutriuškinta Trakuose

Asociatyvi Gerdos Muldarytės nuotr. Asociatyvi Gerdos Muldarytės nuotr.

Sekmadienį vykusiose 29-ojo turo „SMScredit.lt A lygos" varžybose „Banga" neprilygo „Trakų" vienuolikei ir nusileido rezultatu 0:4 (0:2).

„Trakų" ekipa išsiveržė jau 3-ąją rungtynių minutę, kai po pakelto kampinio tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Linas Klimavičius.

20-ąją minutę įvartį pelnė ir pranašumą padidino Ronaldas Solominas.

„Bangos" gynyba visiškai subyrėjo antrajame kėlinyje. Dzmitrijus Koubas Gargždų komandą nubaudė 82-ąją minutę. Dar po dviejų minučių rezultatą „Trakų" ekipos naudai padidino patys bangiečiai – kamuolį į savus vartus nukreipė Artur Syrikas.

Po šių varžybų „Banga" ir toliau išlieka priešpaskutinėje devintoje vietoje su 29 taškais, „Trakai" pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą vienu tašku aplenkę „Kruojos" komandą.