Pirmajame Taurės ketvirtfinalio mače ,,Banga“ pralaimėjo ,,Dainavai“

taure2

Vakar Kaune "Banga" žaidė pirmąsias 2013-2014 metų Taurės ketvirtfinalio rungtynes su Alytaus "Dainava". Gerai dvikovą pradėję gargždiškiai antrajame kėlinyje nusileido alytiškiams 1:2.

Kaip informuoja oficialus ,,Bangos“ tinklalapis, aktyviai dvikovą pradėjusi "Banga" jau 19 minutę išsiveržė į priekį. Po Ž.Banio perdavimo iš dešiniojo krašto galva kamuolį į vartus nukreipė A.Ivanauskas. Alytiškiams bandant atstatyti pusiausvyrą, "Banga" surengė keletą pavojingų kontratakų, tačiau dar kartą  pasiųsti kamuolio į vartus nepavyko.

Varžovai rungtynių eigą sau palankia linkme pakreipė jau antrojo kėlinio pradžioje. Po klaidų gynyboje galiausiai K.Urbaitis baudos aikštelėje nugriovė alytiškį. Vienuolikos metrų baudinį realizavęs N.Bartkevičius išlygino rezultatą. 83 minutę "Dainava" išnaudojo dar vieną klaidą - V.Myrnyi neišlaikė kamuolio rankose ir alytiškiai jį pasiuntė į tuščius vartus.

Pralaimėjimas 1:2 dar neužkirto kelio į Taurės pusfinalį, tačiau atsakomojoje dvikovoje lapkričio 6 dieną Gargžduose, "Bangai" teks gerokai paplušėti, norint susigrąžinti tai, kas buvo iššvaistyta per antrąjį šių rungtynių kėlinį.

Iš protokolo. Dainava (Alytus) - Banga (Gargždai) 2:1 (0:1).

Teisėjas - S.Slyva (Kaunas), 100 žiūrovų.

Įvarčiai: 50 min. N.Bartkevičius (iš 11 m), 83 min. M.Strauka (Dainava); 19 min. A.Ivanauskas (Banga).

Įspėti:  53 min. V.Rutkauskas (Dainava); 34 min. E.Grigaitis, 42 min. V.Bedoidze, 49 min. K.Urbaitis, 82 min. Ž.Banys (Banga).

"Bangos" sudėtis: V.Myrnyi, R.Borusas, K.Urbaitis, A.Ivanauskas, M.Gudauskas, E.Grigaitis (46' T.Salamanavičius), V.Bedoidze, Ž.Banys, T.Chargeishvili, M.Kura (79' I.Gerkenashvili), A.Staponka. Atsargoje liko: R.Bogužas, A.Butkus, M.Dūda, A.Juchno, A.Marcinkevičius.