Gargždų SC krepšininkai iškovojo svarbią pergalę

Asociatyvi Gargždų SC nuotrauka. Asociatyvi Gargždų SC nuotrauka.

Penktadienį Gargždų SC krepšininkai išvykoje žaidė svarbias varžybas su Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2" komanda.

Šiuo metu Gargždų SC komanda RKL A diviziono turnyrinėje lentelėje užima 5 vietą, Marijampolės komanda – 6 vietą.
     Atkakli kova vyko tik pirmąjį kėlinį, kurį gargždiškiai laimėjo rezultatu 22:19. Per likusius tris kėlinius Gargždų SC krepšininkai pademonstravo „geležinę" gynybą ir įrodė savo pranašumą. Aktyviai ir drausmingai sužaidę likusią varžybų dalį gargždiškiai rezultatu 88:57 ( 22:19; 19:9; 28:8; 21:19) sutriuškino „Sūduvos-Mantingos -2" komandą bei išsaugojo 5 vietą turnyrinėje lentelėje.
     Šį penktadienį 19.00 val. namuose gargždiškių laukia svarbi dvikova su Kauno KTU komanda, kuri šiuo metu turnyrinėje lentelėje žengia ketvirta.

Savaitgalį Gargždų SC tinklininkai sužaidė dvejas varžybas išvykoje. Šeštadienį Raseiniuose mūsiškiai rezultatu 0:3 (22:25; 13:25; 14:25) pralaimėjo „Norvelitos" tinklininkams, o sekmadienį Vilniuje rezultatu 3:0 (25:18; 25:23; 25:17) nugalėjo Vilniaus VGTU komandą.
     Šeštadienį Raseiniuose žaidė ir Gargždų SC tinklininkės. Deja, antrą kartą raseiniškių šį sezoną įveikti nepavyko. Po keturių setų kovos rezultatu 3:1 (25:27; 25:19; 25:19; 25:20) pergalę iškovojo „Karpynės" tinklininkės.