Logo
 Spausdinti šį puslapį

Gargžduose prieš žmoną smurtavo pareigūnas

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr. Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr.

    Penktadienį policijos pareigūnams teko raminti prieš žmoną galimai smurtavusį savo kolegą.

 

    Balandžio 22 d., penktadienį, 17 val. 49 min. į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi moteris (g. 1968 m.), kuri pareiškė, kad tą pačią dieną apie 17 val. 40 min. Gargžduose, namo kieme, prieš ją smurtavo vyras.
    Policijos departamentas informuoja, kad į Klaipėdos apskrities VPK Klaipėdos rajono PK buvo atvesdintas blaivus Klaipėdos apskrities VPK Klaipėdos miesto PK vyresnysis specialistas G.K. (g. 1967 m.), kuris po apklausos paleistas.
    Pareiškėja kreipėsi į Gargždų ligoninę. Dėl dešinės plaštakos pirmo piršto raiščių patempimo, suteikus medikų pagalbą, ji gydoma ambulatoriškai.
    Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. (fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas).

Susiję įrašai (pagal žymę)

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,