Su „Šilute“ – apmaudžios lygiosios

Gerdos Muldarytės nuotr. Gerdos Muldarytės nuotr.

Penktadienį Gargždų miesto stadione „Bangai“ ir antrą kartą šiame sezone nepavyko įveikti „Šilutės“.

Susitikimą „Banga“ pradėjo labai sėkmingai – jau 4 minutę įspūdingai sužaidęs A.Staponka pasiuntė kamuolį į svečių vartus – 1:0. Vėliau „Banga“ turėjo dar keletą galimybių padidinti persvarą, tačiau jų neišnaudojo. Įpusėjus kėliniui gargždiškių atakų bangos kiek nuslūgo ir šilutiškiai porą kartų pagrasino K.Smilingio ginamiems vartams.

Antrajame kėlinyje „Banga“ atidavė iniciatyvą šilutiškiams ir buvo už tai nubausta. Jei pirmosios kuriozinės progos, kai baudos aikštelėje buvo užfiksuota, jog vartininkas į rankas paėmė savo žaidėjo perduotą kamuolį, svečiai neišnaudojo, tai 66 minutę surengta kontrataka baigėsi tiksliu G.Krušos smūgiu į „Bangos“ vartus – 1:1.

Gargždiškiai bandė susigrąžinti persvarą, tačiau svečių vartų apgultis buvo nerezultatyvi.

Kitas rungtynes „Banga“ žais antradienį, rugpjūčio 6 dieną, 18 valandą Radviliškyje su „Lokomotyvu“.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Šilutė (Šilutė) 1:1 (1:0).

Teisėjas: O.Abramavičius (Klaipėda).

Įvarčiai: 4 min. A.Staponka (Banga), 66 min. G.Kruša (Šilutė).

Įspėjimai: 43 min. I.Jurgutis (Banga), 55 min. G.Kruša, 74 min. A.Miklovis (Šilutė).

„Bangos“ sudėtis: K.Smilingis, A.Bačanskis, M.Bitinas, K.Urbaitis, M.Gudauskas,  E.Vainoras (46' P.Lotužys), A.Butkus, G.Žukauskas, I.Jurgutis (86' B.Šatkus), H.Vaineikis, A.Staponka. Atsargoje liko:  A.Končius, J.Skuodas.