Logo
 Spausdinti šį puslapį

„Bangos" merginos pradėjo antrą varžybų etapą

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Nuo rugpjūčio vidurio „Bangos" merginos sužaidė ketverias moterų A lygos rungtynes.

„Bangos" merginos rugpjūčio 18 dieną atidėtomis rungtynėmis prieš Kauno „LSU-Žara" komandą pradėjo antrą moterų A lygos etapą. Kaune gargždiškės nusileido 1:3. Rugpjūčio 21 dieną „Bangos" merginos rezultatu 3:1 įveikė Vilniaus MFA „Žalgiris" komandą, o rugpjūčio 31 dieną nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė su Šiaulių ŠSG-GA-Akmenės SC ekipa.

Rugsėjo 4 dieną „Bangos" merginos viešėjo Jonavoje, kur po atkaklios kovos šventė pergalę rezultatu 2:1.
    Iš protokolo. Jonavos KKSC „EOS-Aušra" - Gargždų „Banga" 1:2 (0:1).
    Jonavos stadionas. Teisėjas: E.Citavičius.
    Įvarčiai: 75 min. J.Sabatauskaitė (Jonavos KKSC „EOS-Aušra"); 8 ir 82 min. L.Gedminaitė (Gargždų „Banga").
    „Banga" sudėtis: A.Mikalauskytė, K.Pranulytė, L.Bagdonaitė, R.Tarasevičiūtė, A.Gedminaitė, E.Petrauskaitė, P.Narbutaitė, K.Černavskich (55' O.Naujokaitė (85' M. Korsakaitė), A.Lekavičiūtė, M.Grikšaitė, L.Gedminaitė.
    Aktyviai rungtynes pradėjusios gargždiškės jau 8 minutę po L.Gedminaitės smūgio išsiveržė į priekį. Pirmajame kėlinyje bangiškės galėjo padidinti rezultatą, tačiau negalėjo įveikti pasiaukojančiai rungtyniavusios E.Kaselytės. Antrajam kėliniui artėjant į pabaigą sumaištimi „Bangos" aikštelėje pasinaudojusi J.Sabatauskaitė išlygino rezultatą, tačiau po kelių minučių L.Gedminaitė pelnė antrąjį įvartį, atnešusį pergalę.

Kitas rungtynes „Bangos" merginos žais rugsėjo 11 dieną (sekmadienį) 14 valandą Gargždų miesto stadione su Šiaulių „Gintra-Universitetas".