Klaipėdos rajono tinklininkai iškovojo kelialapį į finalines varžybas

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Šeštadienį Gargžduose vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ 2018 m. vasaros sporto žaidynių zoninės varžybos. Klaipėdos rajono zonoje šiemet dalyvavo 3 komandos – Klaipėdos rajono, Šilalės ir Tauragės.

Varžybos prasidėjo Klaipėdos rajono ir Tauragės komandų akistata, kurią įtikinamai – 2:0 – laimėjo mūsų rajono tinklininkai. Antroje dvikovoje susitiko Šilalės ir Tauragės komandos. Šiose varžybose dominavo tauragiškiai, kurie gan nesunkiai – 2:0 – įveikė savo kaimynus.

Paskutinėse grupės varžybose tarp Klaipėdos rajono ir Šilalės komandų užvirė atkakli kova. Nebeturėdami ko prarasti, Šilalės komandos žaidėjai įsižaidė ir laimėjo pirmąjį setą 25:19. Antrajame sete vyko apylygė kova, kurią sunkiai 25:22 laimėjo mūsiškiai. Lemiame sete iniciatyva priklausė Klaipėdos rajono tinklininkams, kurie setą laimėjo 15:12, o pačią dvikovą – 2:1.

Pasibaigus grupės varžyboms teko skaičiuoti komandų laimėtų ir pralaimėtų setų santykį, kuris geriausias buvo Klaipėdos rajono komandos (+1). Užėmę pirmą vietą grupėje mūsiškiai iškovojo kelialapį į finalines varžybas, kurios vyks paskutinį gegužės mėnesio savaitgalį Palangoje.