Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių čempionate – Edvardo Šauklio auklėtiniai

Treneris Edvardas Šauklys su auklėtiniais Treneris Edvardas Šauklys su auklėtiniais

Marijampolėje vyko jaunių iki 15 metų Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas. Po zoninių varžybų, finalinėse teisę dalyvauti iškovojo penki Edvardo Šauklio auklėtiniai. Geriausiai pasirodė vienuolikmetis Edvinas Bliūdžius, jis svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo III-ią vietą. Tai – pirmas Edvino medalis iškovotas tokio aukšto lygio varžybose.

Nuotraukoje: prizininkas Eimantas Bliūdžius su treneriu Edvardu Šaukliu

Jaudinosi, žinoma, visi berniukai, nes tai jiems – pirmasis Lietuvos čempionatas. Eimantas Navardauskas svorio kategorijoje iki 46 kg iškovojo penktą vietą; Tautvydas Tverskis svorio kategorijoje iki 49 kg iškovojo penktą vietą; Deironas Sudaris svorio kategorijoje iki 81 kg iškovojo šeštą vietą; Tomas Viskontas svorio kategorijoje iki 89 kg iškovojo taip pat šeštą vietą.

Pasak trenerio, berniukai noriai lanko treniruotes, supranta, ko nori ir ko siekia. Tad lauksime rezultatų, nes varžybos tik prasideda.