https://diabetesfrees.com/ddavp-spray-a-convenient-treatment-for-diabetes-insipidus/

Mano GargždaiDuobes gatvėse sulopys tik rudenį

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

Gargždiškiai, laukiantys, kol pagaliau bus užlopytos eismui trukdančios duobės Petro Cvirkos gatvės pradžioje, Žemaitės ir J.Janonio gatvėse, turės dar palaukti. Greičiausiai net iki rudens.

Po vandentiekio avarijų likusias duobes teoriškai turėtų sutvarkyti bendrovė „Klaipėdos vanduo“, tačiau ši bendrovė atsakomybę permeta kitai įmonei, kuri nevykdo savo įsipareigojimų.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis, susitarti su „Klaipėdos vandenimis“ dėl kelių duobių Gargždų gatvėse  sutvarkymo nepavyksta jau nuo praėjusių metų lapkričio. Esą seniūnija nuolat rašo raštus bendrovei „Klaipėdos vandenys“ ir nuolat gauna atsakymus, nurodančius vis kitą datą kada duobės bus sutvarkytos. Tačiau pažadai nevykdomi.

Pasak S.Bakšinskio, dabar seniūnija yra gavusi raštą, kad duobės bus užlopytos iki rugpjūčio 1-osios.

Po vandentiekio avarijų likusios duobės trikdo eismą trijose Gargždų gatvėse. Ypač nepatogi „šviežiausia“ duobė, atsiradusi P.Cvirkos gatvės pradžioje, sukant iš J.Basanavičiaus gatvės.

Turgaus dieną šioje vietoje nuolat susidaro kamščiai, vairuotojams nepatogu įvažiuoti į gatvę ir išvažiuoti iš jos.

Praėjusią savaitę darbininkai pusdienį dirbo prie šių gargždiškiams įgrįsusių duobių, tačiau pabėrę smėlio ir žvyro, jį išlyginę, netrukus darbininkai dingo, o stačiakampės duobės aštriais pakraščiais liko nepasikeitusios.

Bendrovės „Klaipėdos vanduo“ Gamybos direktorius Algirdas Špučys „Mano Gargždams“ teigė, kad problemų bendrovei sukūrė nepatikima įmonė, laimėjusi konkursą tvarkyti visas po vandentiekio avarijų likusias duobes Klaipėdos ir Klaipėdos rajono gatvėse.

„Patys duobių nelopome, likvidavę avariją, perduodame šį darbą kitai įmonei. Deja, įmonė „Andrienas“ savo įsipareigojimų tinkamai nevykdo. Tiesą sakant, ši įmonė Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone turi  110 objektų – duobių gatvėse, kurias privalėtų sutvarkyti, tačiau netvarko. - pasakojo A.Špučys. – Ėmėmės kraštutinės priemonės – nusprendėme nutraukti sutartį su šia įmone. Įpareigojome įmonę iki rugpjūčio 5-osios užbaigti ir priduoti visus darbus, tačiau nesame įsitikinę, kad taip ir bus padaryta. Prognozuoju, kad kitas viešas konkursas bus baigtas ir naują sutartį su nauja įmone turėsime tik rugsėjį. Gali būti, kad ir gargždiškiams lygių gatvių teks palaukti iki rugsėjo”, - naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė „Klaipėdos vandenų“ atstovas.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 316 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,