„Banga“ atsirevanšavo telšiškiams

Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 3:0 įveikė Telšių „Džiugą“.

Nors „Banga“ turėjo ne vieną puikią progą jau pirmajame kėlinyje išsiveržti į priekį, įtampą telšiškiai išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. Pirmą kartą įveikti svečių gynybą pavyko tik 78 minutę, kai prieš keliasdešimt sekundžių aikštėje pasirodęs E. Anulis iš dešiniojo krašto pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur A. Bačanskis užtikrintai „sušaudė“ telšiškių vartų sargą – 1:0.

E. Anulio ir A. Bačanskio duetas dar kartą puikiai suveikė po penkių minučių, kai po aukšto perdavimo iš dešiniojo krašto A. Bačanskis krūtine nukreipė kamuolį į vartus – 2:0.

A. Bačanskis aktyviai dalyvavo ir trečioje rezultatyvioje atakoje, kai po jo perdavimo iš kairiojo krašto D. Zubauskas iš arti įveikė „Džiugo“ vartininką – 3:0.

Pergalė leido „Bangai“ išlikti kovą dėl medalių tęsiančių komandų ketverte.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Alytuje trečiadienį, spalio 17 dieną, 18.30 val. su vietos „Dainava“.

Iš protokolo. „Banga“ (Gargždai) – Telšių „Džiugas“ 3:0 (0:0).

Gargždų miesto stadionas, 400 žiūrovai. Teisėjas – E. Gaigalas.

Įvarčiai: 78 min. ir 83 min. A. Bačanskis, 90 min. D. Zubauskas („Banga“).

Įspėjimai: 69 min. K. Gnedojus („Banga“); 75 min. G. Šarkis, 88 min. K. Shults („Džiugas“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis, K. Gnedojus, E. Bračkus, M. Gudauskas, P. Lotužys (77′ E. Anulis), G. Samsonik (90+2′ M. Petrikas), V. Pocevičius (86′ M. Radžiukynas), K. Urbaitis (90+2′ P. Srėbalius), N. Urba (64′ A. Bačanskis), D. Zubauskas. Atsargoje liko: K. Smilingis, M. Ilginis.