„Gargždų pramogų“ savaitgalis: pergalė A lygoje ir pralaimėjimas tarptautinėje arenoje

„Gargždų pramogos“ komanda. S. Vaičienės nuotr. „Gargždų pramogos“ komanda. S. Vaičienės nuotr.

Praėjusį savaitgalį Gargždų salės futbolininkai namų aikštėje sužaidė dvejas varžybas. Šeštadienį Lietuvos „Optibet“ A lygoje pasiekta įspūdinga pergalė – 10:1 įveikti VDA salės futbolininkai.

4 įvarčius Gargždų komandai pelnė Deividas Lukošius, 2 – Algimantas Bačanskis, po kartą pasižymėjo Valdas Pocevičius, Aurimas Skurdelis, Tomas Tamošauskas ir Martynas Vėlyvis. Varžovų gretose vienintelį įvartį pelnė Vidmantas Veikalas.

Ne taip sėkmingai „Gargždų pramogoms“ susiklostė sekmadienio varžybos – Baltijos futsal lygoje apmaudžiai nusileista Latvijos „Petrow“ ekipai.

Jau ketvirtą rungtynių minutę už žaidimą rankomis už baudos aikštelės ribų raudona kortele nubaustas Gargždų komandos vartininkas Ernestas Grudys turėjo palikti aikštę. Varžovai pasinaudojo kiekybine persvara ir 5-ąją minutę Maksims Sens pelnė įvartį. 6-ąją minutę Valdas Pocevičius išlygino rezultatą, o 11-ąją Mantas Perepliotovas jį netgi pervėrė šeimininkų naudai – 2:1.

Antrasis kėlinys gargždiškiams prasidėjo nesėkmingai – 22-ąją minutę Deividas Lukošius nukreipė kamuolį į savus vartus, netrukus Latvijos komandai dar vieną įvartį pelnė Germans Matjushenko (2:3).

38-ąją Valdas Pocevičius rezultatą išlygino, bet paskutinę mačo minutę, po nesėkmingo Gargždų vartininko žaidimo, Maksims Sens Latvijos ekipai išplėšė pergalę – 3:4.

Kitas varžybas namų aikštėje Gargždų komanda žais jau šį trečiadienį (lapkričio 20 d.) – 20.30 val. lauks susitikimas su Mažeikių salės futbolininkais.