Europos čempionate – puikūs karatistų pasiekimai

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Šeštadienį nuotoliniu būdu vyko du Europos čempionatai, organizuojami Lietuvos kyokushin karatė federacijos.

Europos suaugusiųjų kata čempionate („European Online Karate Kata Championship“) sporto klubo „Okinava“ prezidentė ir mokytoja Diana Mačiūtė, turėjusi tris kovas ir tik 1 balu atsilikusi nuo Ukrainos atstovės, iškovojo Lietuvai Europos čempionato bronzos medalį.

Europos kata klubų taurės („The 2nd Online European Kata Cup For Clubs“) varžybose dalyvavo 444 sportininkai iš 70-ies Europos karatė klubų. Dalyviai buvo suskirstyti į 20 kategorijų pagal amžių.

„Okinava“ atstovai laimėjo 39 kovas ir užėmė antrą komandinę vietą Europos čempionate.

Europos čempionate dalyvavo ir trys Gargždų sporto centro atstovai: Deiminas ir Mantas Ašmontai bei Urtė Jonauskaitė, kuri tapo 2020 metų Europos vicečempione.