„Banga“ nugalėjo „Džiugą“

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 1:0 nugalėjo Telšių „Džiugą“. „Bangos“ pergalę lėmė puikus S.Urbio smūgis 15 minutę. Po K.Urbaičio perdavimo gargždiškių atakų lyderis baudos aikštelėje suklaidino varžovą ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį viršutinį vartų kampą.

Telšiškiai arčiausiai tikslo buvo 21 minutę, kai R.Stanulevičiaus baudos smūgiu iš 23 metrų siųstą kamuolį atrėmė I.Driomovas.

Antrajame kėlinyje svečiai ilgai valdė kamuolį, tačiau taip nieko pavojingo prie I.Driomovo vartų ir nesukūrė. Patikimą gynyba lėmė „Bangai“ antrąją pergalę iš eilės ir pakilimą į septintąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Rungtynių santrauka – Optibet A lyga YouTube kanale.

David Afonso komentaras – Optibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Džiugas (Telšiai) 1:0 (1:0).

Įvarčiai: 15 min. S.Urbys (Banga).

„Bangos“ sudėtis: I.Driomovas, P.Srėbalius, D.Padaigis, E.Bračkus, E.Stočkūnas, B.Anisas (80′ A.Šveistrys), D.Norvilas (90′ K.Žebrauskas), S.Rakauskas, S.Urbys (90′ D.Zubauskas), K.Urbaitis (80′ M.Petrikas), E.Mukanya (56′ R.Matos). Atsargoje liko: M.Bertašius, V.Antužis, P.Lotužys, K.Pliuškys.

Kitas rungtynes „Banga“ žais liepos 2 dieną 20 valandą Gargždų miesto stadione su Marijampolės „Sūduva“.