Klaidų nulemtas pralaimėjimas

Gerdos Muldarytės nuotr. Gerdos Muldarytės nuotr.

Trečiadienį Gargžduose „Banga“ žaidė antrąjį Vakarų Lietuvos derbį su Klaipėdos „Atlantu“. Dvi klaidos lėmė pralaimėjimą 0:2.

Iš rungtynių protokolo. Banga (Gargždai) - Atlantas (Klaipėda) 0:2 (0:1).

Teisėjas - G.Mažeika (Kaunas)

Įvarčiai: 45 min. E.Žarskis, 63 min. R.Krušnauskas (Atlantas).

„Bangos“ sudėtis: S.Arshiev, M.Gudauskas, A.Epifanov, A.Verbetchi, Z.Karkusov, A.Russkikh (76' A.Tcallagov), M.Khablov, A.Butkus, K.Urbaitis (60' A.Marcinkevičius), E.Grigaitis (65' E.Drąsutis), A.Staponka. Atsargoje liko: Š.Jurevičius, D.Pačkauskas, A.Stezhka.

Visą pirmąjį kėlinį iniciatyvą turėjęs „Atlantas“ realesnes galimybes pralaužti „Bangos“ gynybą turėjo tik pačioje kėlinio pabaigoje. Deja, paskutinę kėlinio minutę jiems tai ir pavyko padaryti. Pakėlus kampinį suklydo S.Arshiev ir E.Žarskis, aplenkęs vartininką, galva nukreipė kamuolį į vartus.

„Bangos“ vartininko bėdos nesibaigė ir antrajame kėlinyje. 64 minutę po R.Krušnausko smūgio iš 16 metrų S.Arshiev neišlaikė kamuolio rankose ir šis vėl nusileido mūsų komandos vartuose.

„Banga“ bandė pakeisti rungtynių eigą, tačiau mūsų komandos atakos strigdavo dar svečių baudos aikštelės prieigose. Praktiškai vienintelę progą pasižymėti turėjo A.Staponka, 71 minutę po M.Gudausko perdavimo iš kairiojo krašto iš baudos aikštelės smūgiavęs greta virpsto.

Kitas rungtynes „Banga“ žais šeštadienį 16 valandą Panevėžyje su „Ekranu“.