Gargždų „Banga“ vakar iškovojo itin svarbią pergalę

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

„Optibet A lygoje“ po ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių itin svarbią pergalę iškovojo Gargždų „Banga“.

28-ajame ture svečiuose žaidę gargždiškiai po dramatiškos atomazgos 1:0 (0:0) palaužė Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė „Bangai“: Robertas Vėževičius mušė pro šalį, o Gargždų ekipoje debiutavusio Ričardo Šveikausko bei Shogo Yoshikawos bandymus neutralizavo Vincentas Šarkauskas. „Džiugas“ aštriau atakavo 45-ąją minutę – nuo Jorge Eduardo šūvio apsigynė Mantas Bertašius.

Po pertraukos svečiai turėjo nuostabią progą išsiveržti į priekį, bet jos nerealizavo. R. Vėževičius baudos aikštelėje išprovokavo Tomo Rapalavičiaus pražangą, visgi, V. Šarkauskas sugebėjo atremti Sh. Yoshikawos baudinį.

„Džiugas“, į kovą metus Ivo Brazą ir debiutavusį Aldairą Ferreirą, surengė keletą aštresnių išpuolių, bet juos neutralizuodavo arba M. Bertašius, arba gynėjai. Savo ruožtu „Džiugo“ vartininkas sugavo Renano Paulino galva muštą kamuolį.

Gargždų ekipa triumfavo trečią pridėto laiko minutę. Standartinės padėties metu V. Šarkauskas atrėmė Mauricio Pinto smūgį galva, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Ignas Venckus vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

Po šio laimėjimo 18 taškų turinti bei 8-oje vietoje žengianti „Banga“ 6 taškais lenkia Telšių komandą.