16 turas: ketvirtas kartas su lygos debiutantais

(1 balsas)
J.Riekašienės nuotrauka. J.Riekašienės nuotrauka.

Šiandien 21 valandą Gargždų miesto stadione „Banga“ ketvirtą kartą šiame sezone susitiks su „Klaipėdos granitu“.

Taurės turnyro burtai lėmė, kad gargždiškiai ir klaipėdiečiai prie tradicinių A lygos dvikovų pridėjo dar ir dvi akistatas taurės pusfinalyje. Per tris vykusius susitikimus užfiksuotos visos trys įmanomos rungtynių baigtys. Balandžio 9 dieną „Banga“ po D.Arlauskio ir S.Shevchuk tikslių smūgių 2:0 laimėjo pirmąją pusfinalio dvikovą, o jau po trijų dienų Klaipėdoje buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą A lygos susitikime - 0:1. Paskutinę rungtynių pagrindinio laiko minutę į gargždiškių vartus kamuolį pasiuntęs A.Kurbangalijevas tapo pirmuoju „Bangos“ gynybą įveikusiu futbolininku. Balandžio 30 dieną uostamiestyje vykusiose antrose taurės pusfinalio rungtynėse užfiksuotos lygiosios - 1:1. „Banga“ pirmavo po K.Urbaičio įvarčio pirmajame kėlinyje, o rungtynės baigėsi nesėkmingu A.Stezhka bandymu išsmūgiuoti kamuolį iš baudos aikštelės - šis nuskriejo tiesiai į „Bangos“ vartus.

Dėl rinktinės rungtynių A lygoje buvo dviejų savaičių pertrauka. Prieš ją komandos judėjo skirtingomis trajektorijomis. Jei „Bangai“ jau nuo balandžio mėnesio sunkiai sekėsi stabdyti varžovų atakas ir per 9 paskutines rungtynes (tiek lygoje, tiek taurėje) pasiekta tik viena pergalė bei tris kartus sužaista lygiosiomis ir penkis kartus pralaimėta, tai klaipėdiečiai paskutines trejas rungtynes sužaidė puikiai - lygiosios (2:2) su „Kruoja“ ir pergalės prieš „Dainavą“ (2:0) ir „Šiaulius“ (3:0).