Lietuvos vaikų ir jaunučių dviračių plento čempionate iškovotas sidabro medalis

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Savaitgalį Šilalės rajono apylinkėse vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių dviračių plento čempionatas, kuriame dalyvavo 43 dviratininkai.

Pirmą kartą jėgas Lietuvos čempionate išbandė du Gargždų sporto centro auklėtiniai.

Penktadienį 10 km atskiro starto lenktynėse Arnas Ruškys užėmė 4-ąją, o Girius Čepauskas liko 16-as.

Kitą dieną vyko 36 km grupinės lenktynės, kuriose iki paskutinės akimirkos lyderių grupėje kovojęs Arnas Ruškys pelnė sidabro medalį, o Girius Čepauskas užėmė 16-ąją vietą.

Trenerė Edita Ungurytė-Kondrotienė džiaugiasi sėkmingu auklėtinių debiutu Lietuvos čempionate ir tikisi, jog sportininkai nesustos tobulėti ir toliau džiugins gerais rezultatais.