Žygis per Europą baigėsi

Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr.

Ketvirtadienį Slaigo mieste (Airija) „Banga“ žaidė atsakomąsias Europos lygos pirmojo kvalifikacinio etapo rungtynes. Gargždiškiai rezultatu 0:4 pralaimėjo aikštės šeimininkams.

Po nulinėmis lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų rungtynių „Sligo Rovers“ aktyviai pradėjo susitikimą ir nuolat grąsė „Bangos“ vartams. Visgi pirmą realią progą pasižymėti sukūrė mūsų komanda - 27 minutę A.Epifanov smūgį atrėmė tik įspūdingai sužaidęs šeimininkų vartininkas.

„Bangos“ įtvirtinimai griuvo prieš pat pertrauką - po Keane smūgio kamuolys atsidūrė mūsų vartuose. Netrukus pusiausvyrą galėjo atstatyti E.Grigaitis, tačiau vėl puikiai sužaidė Rogers.

Mūsų komandos viltys atsigriebti antrajame kėlinyje žlugo 68 minutę, kai antrą geltoną kortelę gavo K.Urbaitis. Varžovai tvirtai perėmė iniciatyvą ir dar tris kartus pasiuntė kamuolį į „Bangos“ vartus.

Iš protokolo. Sligo Rovers (Airija) - Banga 4:0 (1:0).

The Showgrounds stadionas, 2169 žiūrovai.

Teisėjas: Bardhyl Pashaj (Albanija).

Įvarčiai: 45+1' Keane, 72' Greene, 83' North, 89' Cawley (Sligo Rovers).

Įspėjimai: 25' E.McMillan, 44' Cawley (Sligo Rovers); 28' D.Arlauskis, 43' E.Zagurskas, 44' A.Staponka, 66' K.Urbaitis (Banga).

Pašalinimas: 68' K.Urbaitis (antra geltona) (Banga).

„Bangos” sudėtis: Š.Jurevičius, Z.Karkusov (25' A.Stezhka), D.Arlauskis, A.Epifanov, K.Urbaitis, S.Shevchuk, M.Khablov (72' V.Makiev), A.Butkus (74' A.Siryk), E.Grigaitis, E.Zagurskas, A.Staponka. Atsargoje: S.Arshiev.

„Sligo Rovers” sudėtis: Rogers (84' Brush), Keane (87' Peers), McMillan, Spillane (23' Gaynor), Conneely; Djilali, Cawley, Russell, Greene; Cretaro. North. Atsargoje: Maguire, Odhiambo, O'Conor, Henderson.