I. Venckus paskutinę akimirką išplėšė Gargždų „Bangos“ pergalę

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

„Optibet A lygoje“ įvyko dar vienas atkaklus mačas tarp Gargždų „Bangos“ ir Alytaus „Dainavos“.

30-ajame ture dramatišku stiliumi pergalę 1:0 (0:0) šventė namuose žaidę gargždiškiai.

Pirmame kėlinyje kur kas grėsmingiau atakavo svečiai. Mantas Bertašius atrėmė du Matheuso Araujo smūgius ir sykį išgelbėjo komandą nuo Davoro Rakičiaus atakos.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Banga“ atakavo grėsmingiau. Pavojingai mušė Dovydas Norvilas, Ignas Venckus sukirto kamuolį į skersinį.

Ketvirtą pridėto laiko minutę Gargždų klubas surengė rezultatyvią ataką. Cesinha atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur I. Venckus taikliai smūgiavo galva, išplėšdamas pergalę.

Iškovojusi pergalę „Banga“ su 30 taškų pakilo į 6-ąją vietą, dainaviečiai turi tašku mažiau bei rikiuojasi septinti.