Gargždų šokėjai V.Jakas ir G.Siriūnaitė iškovojo bronzos medalius

(5 balsai)
Gabrielė Sirūnaitė ir Vilius Jakas. I.Berankienės nuotr. Gabrielė Sirūnaitė ir Vilius Jakas. I.Berankienės nuotr.

Sekmadienį Italijoje, Riminyje, vyko pasaulio jaunimo (iki 21 metų) standartinių šokių čempionatas.  Jame bronzos medalius iškovojo gargždiškiai Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė.

Gargždų sportinių šokių kolektyvo „Rolina“ šokėjai, treniruojami Irinos Berankienės, sėkmingai nukeliavo iki finalo ir užėmė trečiąją vietą.

Kita čempionate dalyvavusi lietuvių pora – Tomas Fainšil ir Patricija Belousova (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) – užėmė šeštąją vietą.

Čempionais tapo šokėjai iš Rusijos Evgeny Nikitin ir Dana Spitsyna. Sidabrą pelnė rusai Evgeny Nikitin bei Anastasia Miliutina.