„Gargždai“ palaužė svečius iš Jonavos

K. Linkevičiūtės nuotr. K. Linkevičiūtės nuotr.

Jonavos „CBet“ (5-4) komanda patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 80:86 (19:22, 25:25, 18:22, 18:18) nusileido „Gargždams“ (3-6).

Pastarieji grįžo į pergalių kelią po dviejų iš eilės nesėkmių.

„Gargždų“ komanda pradžioje net ir neturėdama svaraus lyderio Nicko Wardo indėlio sugebėjo įgyti pranašumą – 21:19. Jaylonas Scottas augino skirtumą, nors jonaviečiai po truputį, išnaudodami baudų metimus, artėjo – 27:28. Galiausiai kapitonas Tauras Jogėla rezultatą persvėrė – 30:28.

Būtent jo dėka svečiai turėjo trapią persvarą (36:33), tačiau J.Scotto tritaškis lygino rezultatą – 36:36. Po dviejų ketvirčių „Gargždai“ nežymiai pirmavo – 46:44.

Po pertraukos geriau atrodę šeimininkai vėl tolo – 56:48. Aleksandaras Marelja su Michaelu Lewisu vedė į priekį „CBet“, tačiau Aurimo Majausko tolimas šūvis ir vėl leido gargždiškiams jaustis ramiau – 63:54. Galiausiai šeimininkai pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 65:54. Vis tik „CBet“ susiėmė laiku ir nepaleido varžovų į priekį labiau – po trijų kėlinių komandas skyrė 6 taškai – 62:68.

Intriga buvo gyva, bet „Gargždai“ vis tiek liko priekyje – 76:69. Likus pusantros minutės Ivanas Gandia-Rosas skirtumą mažino iki 4 taškų (75:79), taip gerindamas „CBet“ padėtį. „Gargždus“ gelbėjo ir padėtį stabilizavo Ryanas Larsonas (82:75), palikdamas oponentams jau tik 76 sek. Jam atsakė M.Lewisas, bet A.Majausko baudos artino prie pergalės šeimininkus – 84:77.

I.Gandia-Rosas dar smeigė svarbų metimą „CBet“ (80:84), bet laikas seko, o vėlyva pražanga prieš A.Majauską leido jam tvirtinti pergalę savo komandai – 86:80.

Sezono rezultatyvumo rekordą pagerino ir karjeros efektyvumo rekordą kartojo J.Furmanavičius, pelnęs 23 taškus ir rinkęs 27 naudingumo balus.

„Norime šią pergalę dedikuoti mūsų šeimos nariams ir sirgaliams. Jų dar nėra daug, bet tikimės, kad jų subursime vis daugiau. Juos turime prisitraukti pergalėmis. Labai džiaugiuosi, kad pavyko nugalėti praeito sezono metų trenerį“, – šypsojosi Laimonas Eglinskas.

„Šaunuoliai „Gargždai“. Visų rungtynių metu matėsi, kad jie norėjo laimėti labiau. Susitvarkėme su Wardu, bet norint laimėti, reikia, kad sužaistų bent 5–6 žaidėjai. Baisiai žaidėme. Mažiukai darė, ką norėjo“, – apgailestavo Virginijus Šeškus.

„Gargždai“: Justas Furmanavičius 23 (5 rez. perd.), Jaylonas Scottas 19 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Ryanas Larsonas 13, Aurimas Majauskas 11, Nicholas Wardas (4/12 metimai, 9 atk. kam., 7 n.b.) ir Ivanas Gavrilovičius – po 10.

„CBet“: Tauras Jogėla 14, Aleksandaras Marelja 13, Ivanas Gandia-Rosas 12, Michaelas Lewisas 11, Michaelas Hughesas (8 atk. kam.) ir Strahinja Mičovičius – 10.