DFK „Dainava“ ir „Banga“ Marijampolėje pasidalino po tašką

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

„TOPsport A lygos“ 6-ajame ture dvikovoje Marijampolėje krito keturi įvarčiai. Alytaus DFK „Dainava“ neišlaikė turėto pranašumo prieš Gargždų „Bangą“ – 2:2 (1:0).

Pirmieji iniciatyvą perėmė nominalūs aikštės šeimininkai. Oskaro Lukošiūno galva smūgiuotą kamuolį beveik nuo vartų linijos atmušė Valdas Paulauskas, po Aarono Olugbogi bandymo komandą gelbėjo Mantas Bertašius.

Išsiveržti į priekį dainaviečiams pavyko 29-ąją minutę – tada pirmą savo įvartį Lietuvos čempionate pelnė Renatas Banevičius. Kitoje aikštės pusėje nuo Cesinha smūgio apsigynė Volodymyras Krynskis, kiek vėliau Davoras Rakičius būtų pelnęs įvartį, bet „Bangą“ išgelbėjo Antonio Lara.

Po pertraukos individualiu meistriškumu sužibėjo Artiomas Baftalovskis, ukrainietis efektingai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Tiesa, per paskutinį mačo pusvalandį svečiai likvidavo deficitą.

65-ąją minutę dėkingai baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Dovydas Norvilas, o dar vėliau uždirbo baudinį, kurį po 16 minučių realizavo Vilius Piliukaitis. Gargždų ekipa lemiamo šturmo nesurengė ir turėjo daugiau gintis, kadangi 88-ąją minutę buvo pašalintas Justinas Januševskis.

Dainaviečiai su 9 taškais išlieka pirmame penkete, Gargždų ekipa turi 6 taškus.

7 turo „Bangos“ dvikova prieš Marijampolės „Sūduvą“ vyks balandžio 10 d. 18 val. Gargždų miesto stadione.