„Banga“ pralaimėjo „Šiaulių“ ekipai

Asociatyvi ,,Bangos" Facebook paskyros nuotr. Asociatyvi ,,Bangos" Facebook paskyros nuotr.

Šiandien Šiauliuose 26-ojo turo „SMScredit.lt A lygos" varžybose susitiko Gargždų „Banga" ir Šiaulių „Šiauliai". Rezultatu 4:1 (3:0) pergalę šventė aikštės šeimininkai.

Trys įvarčiai į gargždiškių vartus skriejo pirmajame kėlinyje. 11-ąją minutę bangiečius nubaudė Niko Tokičius tiksliai galva nukreipęs kamuolį į vartus. 31-ąją minutę po gargždiškių klaidų gynyboje, rezultatą padvigubino Jevgenijus Morozas, o 40-ąją minutę suklydus vartininkui tiksliai smūgiavo Mindaugas Strauka.

Ir nors Gargždų ekipos futbolininkai sukūrė pavojingų epizodų, šiauliečių atakos baigdavosi sėkmingiau. 56-ąją rungtynių minutę po Tito Vitukyno smūgio į vartus „Banga" jau atsilikinėjo 4:0.

Vienintelį įvartį „Bangai" 66-ąją rungtynių minutę pelnė Sergijus Ševčiukas.

Po šių varžybų „Banga" išlieka 7-oje turnyrinės lentelės vietoje su 29 taškais, o „Šiauliai" su 26 taškais šiuo metu užima priešpaskutinę devintą vietą.