VIII Lietuvos seniūnijų žaidynių finale – sidabro medalis

(3 balsai)
Sporto centro nuotrauka. Sporto centro nuotrauka.

Lietuvoje Europos sporto savaitė rugsėjo 19 d. pasibaigė vienu iš didžiausių sporto mėgėjų renginių – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalu, kuris vyko Utenoje. Renginyje dalyvavo net 50 Lietuvos savivaldybių delegacijų, kurios atsivežė komandų iš 120 seniūnijų. Į žaidynes atvyko daugiau kaip 1000 sporto mėgėjų, kurie varžėsi 12-oje sporto šakų.

Susumavus visų sporto šakų rezultatus, paaiškėjo, kad tarp visų žaidynėse dalyvavusių komandų Klaipėdos rajono savivaldybė užėmė II vietą. Truputį apmaudu, kad nepavyko trečius metus iš eilės iškovoti pirmos vietos, nors trūko labai nedaug. Pritrūko vyrų krepšininkų indėlio, kurie negalėjo vykti į varžybas.

Finaliniame etape Klaipėdos rajonas dalyvavo 8-iose rungtyse: krepšinio (moterys ir senjorai), tinklinio (moterys), futbolo, šaškių, šachmatų, smiginio ir virvės traukimo. Primename, kad teisę atstovauti Klaipėdos rajonui iškovojo tos komandos, kurios II etape, zoninėse varžybose, iškovojo 1−3 vietas.

VIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinis etapas prasidėjo gražia eisena. Žaidynių dalyvių pasveikinti atvyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Bronislovas Vasiliauskas.

Pasibaigus atidarymo ceremonijai, dalyviai išsiskirstė po sporto aikšteles. Moterų krepšinio varžybose mūsų rajonui atstovavo Sendvario seniūnijos krepšininkės. Tarp 13 komandų mūsiškės užėmė aukštą antrą vietą. Komandoje žaidė: Vilma Baltuonienė, Rimutė Bodrovienė, Ingrida Einikienė ir Lina Baltuonytė.

Senjorų krepšinio varžybose rajonui atstovavo Endriejavo seniūnijos krepšinio komanda vadovaujama Petro Puidoko. Daug jėgų varžybose atidavę endriejaviškiai pasidalino 5−8 vietas. Komandai atstovavo: Danas Puidokas, Romas Eringis, Evaldas Šleinius.

Futbolo varžybose mūsų rajono garbę gynė Gargždų seniūnijos žaidėjai, kurie tarp 11 komandų pasidalino 9−11 vietas. Komandai atstovavo: Eugenijus Kundrotas, Vytautas Ruškys, Rokas Domarkas, Laisvydas Žalpys, Andrius Bačanskis, Tautvydas Drungilas.

Moterų tinklinio varžybose, skirtingai nei ankstesniais metais, gargždiškėms šį kartą truputį nepasisekė ir tarp 15 komandų jos užėmė 4 vietą. Komandoje žaidė: Jolanta Žukauskienė, Vilma Gečienė, Sandra Gaudutytė ir Agnė Janutaitė.

Smiginio varžybose Klaipėdos rajonui atstovavo priekuliškiai. Tarp 15 komandų jie užėmė 4 vietą. Komandoje rungėsi: Greta Jonauskaitė, Eimantas Padriezas, Karolis Jocys.

Prie šaškių lentos mūsų rajono garbę gynė Gargždų seniūnijos šaškininkai ir tarp 19 komandų užėmė 4 vietą. Komandoje žaidė: Aleksandras Dasčiora, Darius Sungaila ir Veronika Sandarienė.

Skirtingai nei šaškininkams, šachmatų varžybose žaidusiems doviliškiams nepasisekė ir tarp 19 komandų jie užėmė 17 vietą. Komandai atstovavo: Robertas Mockus ir Martynas Taučius.

Atkaklios dvikovos vyko virvės traukimo varžybose, kur tarp 16 komandų mūsų galiūnai užėmė 7 vietą. Komandai atstovavo: Audrius Norbutas, Petras Barbšys, Gintaras Kuizinas, Aurimas Žvirblys, Audrius Serapinas, Gintautas Razma, Modestas Samalius, Simas Kvasys. Komandos treneris – Sigitas Mikutis.

Klaipėdos rajono sporto centras dėkoja visiems sportininkams, dalyvavusiems žaidynėse bei atstovavusiems savo seniūnijoms ir Klaipėdos rajonui. Dėkojame Klaipėdos rajono seniūnams ir komandų vadovams, kurie prisidėjo prie komandų komplektavimo šioms žaidynėms. Taip pat esame dėkingi už finansinę paramą Kūno kultūros ir sporto departamentui ir Klaipėdos rajono savivaldybei, dėkojame ir informaciniams rėmėjams − rajono laikraščiui „Banga“, savaitraščiui „Gargždų kraštas“, naujienų portalui www.mano-gargzdai.lt.