,,Banga” užtikrintai žengė į LFF taurės pusfinalį

(2 balsai)
,,Banga" fanams dovanojo pergalę ir užtikrintai žengė į taurės pusfinalį ,,Banga" fanams dovanojo pergalę ir užtikrintai žengė į taurės pusfinalį

Šiandien Gargždų stadione ,,Banga“ savo fanams padovanojo užtikrintą pergalę 4:0 ir iš tolimesnės kovos dėl LFF taurės eliminavo Alytaus ,,Dainavos“ ekipą.

Jau nuo pat pirmų minučių gargždiškiai atrodė agresyviau nusiteikę ir susikurtas progas puikiai išnaudojo Martynas Dūda (22 minutė) bei Aurelijus Staponka (35 minutė).

Ir nors po pirmojo kėlinio švieslentėje šviečiantis rezultatas ,,Bangą“ tenkino, antrasis kėlinys nuobodus ,,Bangos“ sirgaliams tikrai nebuvo. Įvartį 79 minutę pelnė Tomas Salamanavičius, o per pridėtą minutę galutinį tašką padėjo Mantas Gudauskas (91 min.).

Taigi, pavasarį vykstančiose ,,Druskininkų Hermio“ taurės pusfinalio varžybose kausis Gargždų ,,Banga“, Klaipėdos ,,Granitas“, Vilniaus ,,Žalgiris“ ir MRU – Trakai mačo laimėtojas.