Klaipėdos rajono veteranų tinklinio pirmenybių nugalėtoja – „Morgan“

„Morgan“ komanda pažadėjo kitais metais pabandyti apginti čempionų titulą. Sporto centro nuotr. „Morgan“ komanda pažadėjo kitais metais pabandyti apginti čempionų titulą. Sporto centro nuotr.

Antradienio vakarą finišavo Klaipėdos rajono veteranų tinklinio pirmenybės. Jose dalyvavo 4 komandos: „Hidrostatyba“, „Geležinkelis“, „Gitana“ ir „Morgan“, kurios žaidė dviejų ratų sistema.

Pasibaigus grupės varžyboms, paaiškėjo pusfinalių kovų poros. Pirmajame pusfinalyje susitiko pirmą vietą grupėje užėmusi „Hidrostatyba“ ir ketvirti likę „Geležinkelio“ tinklininkai. Rezultatu 3:0 pergalę iškovojo ir finalą pateko „Hidrostatybos“ komanda.

Antrajame pusfinalyje susitiko „Morgan“ ir „Gitanos“ komandos. Pergalę rezultatu 3:1 iškovojo „Morgan“ tinklininkai.

Varžybose dėl trečios vietos į kovą stojo „Geležinkelis“ ir „Gitana“. Pirmąjį setą laimėję „Geležinkelio“ tinklininkai likusiuose setuose nebesugebėjo pademonstruoti gero žaidimo ir pralaimėjo „Gitanos“ komandai rezultatu 1:3.

Finale dėl stipriausios komandos vardo susigrūmė daugkartinė čempionė „Hidrostatyba“ ir „Morgan“ komanda. Varžybų favorite laikytai „Hidrostatybos“ komandai tą dieną nesisekė – žaidė „banguotai“, dažnai klydo ir pralaimėjo rezultatu 1:3. Nugalėtoja tapusi „Morgan“ komanda džiaugėsi iškovota pirma vieta ir pažadėjo kitais metais pabandyti apginti čempionų titulą.