Rajono tinklinio mėgėjams nepavyko prasibrauti į LSD „Žalgiris“ varžybų finalą

Asociatyvi Sporto centro nuotr. Asociatyvi Sporto centro nuotr.

Šeštadienį Sporto centro salėje vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris" vasaros sporto žaidynių zoninės vyrų ir moterų tinklinio varžybos.

Moterų ir vyrų varžybose dalyvavo po 3 komandas, kurios žaidė rato sistema.
    Moterų grupėje varžėsi Klaipėda, Šiauliai ir Klaipėdos rajonas, vyrų grupėje – Klaipėda, Šiaulių rajonas ir Klaipėdos rajonas.
    Kaip bebūtų gaila, bet šį kartą mūsų komandoms nepasisekė patekti į tolimesnį etapą. Klaipėdos rajono moterų tinklininkės, pralaimėjusios abejas varžybas, užėmė trečią vietą, o vyrai tinklininkai, laimėję ir pralaimėję po vienerias varžybas, dėl nepalankaus setų santykio taip pat užėmė trečią vietą ir liko už finalinių varžybų borto.