Kaune „Banga“ sužaidė lygiosiomis

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Šeštadienį Kaune „Banga“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Hegelmann Litauen“.

Sunkiai įsibėgėjusi „Banga“ tvirčiau rungtynių vadžias į savo rankas perėmė įpusėjus pirmajam kėliniui. Nuo tada atsirado ir daugiau aštrių momentų prie kauniečių vartų. 29 minutę A.Bačanskis atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau kovodamas su gynėju nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus. 39 minutę K.Urbaitis tolimu perdavimų pasiuntė prieš vartininką G.Žukauską. „Bangos“ saugas atlaikė gynėjo spaudimą ir įveikė M.Stonį.

45 minutę suklydusį kauniečių vartininką išgelbėjo gynėjas, neleidęs K.Urbaičiui pasiųsti kamuolio į tuščius vartus. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis po kampinio gaisras kilo prie „Bangos“ vartų. Laimei, kauniečiai netikėtos progos neišnaudojo.

Iki antrojo kėlinio vidurio „Banga“ neišnaudojo dviejų progų – 48 minutę A.Bačanskis smūgiavo per silpnai, 62 minutę po M.Bitino smūgio galva gynėjas atmušė kamuolį nuo vartų linijos. „Banga“ praleido šeimininkų kontrataką. 68 minutę iš aikštės gilumos perdavimą gavęs D.Stulga vienas prieš vieną įveikė M.Galdiką – 1:1.

Artėjant rungtynių pabaigai gargždiškiai užgulė kauniečių vartus, tačiau puikiai žaidęs M.Stonys neleido „Bangai“ pasižymėti. Šeimininkų vartų sargas 80 minutę atrėmė E.Vainoro smūgį galva iš arti, o jau per teisėjo pridėtą laiką – pavojingą K.Urbaičio bandymą iš 16 metrų.

Rungtynių santrauka – futbolo.tv.

V.Žutauto komentaras – futbolo.tv.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione gegužės 6 dieną 19 valandą su „Palanga“.

Iš protokolo. Hegelmann Litauen (Kaunas) – Banga (Gargždai) 1:1 (0:1).

Įvarčiai: 68 min. D.Stulga (Hegelmann Litauen); 38 min. G.Žukauskas (Bagna).

Įspėjimai: 12 min. M.Gavrilovas, 46 min. A.Kšanavičius, 74 min. R.Krušnauskas (Hegelmann Litauen).

„Bangos“ sudėtis: M.Galdikas, D.Padaigis, A.Ivanauskas, M.Bitinas, M.Gudauskas, G.Žukauskas, K.Urbaitis, A.Butkus, M.Kura (74' E.Vainoras), A.Staponka, A.Bačanskis (83' E.Drąsutis). Atsargoje liko: I.Driomovas, I.Jurgutis, J.Triuška, T.Vitkauskas.