Kaune – lengva pergalė

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį Kaune „Banga" net 7:2 įveikė „Kauną".

Intrigos neliko pačioje dvikovos pradžioje – jau 10 minutę po dviejų A.Bačanskio įvarčių „Banga" pirmavo 2:0. Tarp 31 ir 34 minučių gargždiškiai surengė dar tris rezultatyvias atakas, ir antrame kėlinyje jau galėjo leisti žaidimo praktiką kaupti jaunimui. Progą debiutuoti pagrindinėje sudėtyje gavo Augustinas Končius ir Genaras Samsonik.
    Po šios dvikovos paaiškėjo, kad „Banga" tikrai nenusileis žemiau šeštosios pozicijos. Ar mūsų komandai pavyks pakilti aukščiau, priklausys ne tik nuo „Bangos" rezultatų, bet ir nuo to, kaip sezoną užbaigs kitos ekipos.
    Kitas rungtynes „Banga" žais Gargždų miesto stadione trečiadienį, spalio 19 dieną, 18.30 val. su Vilniaus „Žalgiriu B".

Iš protokolo. Kaunas (Kaunas) - Banga (Gargždai) 2:7 (0:5).
    Teisėjas - G.Macevičius.
    Įvarčiai: 72 min. E.Šiaučiūnas, 86 min. A.Zulonas (Kaunas); 6 min., 10 min., 85 min. A.Bačanskis, 31 min. E.Vainoras, 32 min. J.Triuška, 34 min. K.Urbaitis, 83 min. P.Lotužys (Banga).
    Įspėjimai: 28 min. K.Gedgaudas, 31 min. U.Montvilas, 47 min. L.Vaitekaitis (Kaunas)
    „Bangos" sudėtis: K.Smilingis, A.Bačanskis, M.Bitinas, A.Ivanauskas (55' I.Jurgutis), M.Gudauskas, E.Vainoras (59' A.Končius), A.Butkus, K.Urbaitis, M.Kura (64' P.Lotužys), H.Vaineikis (72' G.Samsonik), J.Triuška (55' J.Skuodas).