Paskutinėse namų rungtynėse „Banga“ patyrė pralaimėjimą

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Trečiadienį Gargždų miesto stadione LFF I lygos varžybose „Banga“ 1:3 nusileido „Žalgiriui B“.

Paskutinės namų rungtynės „Bangai“ susiklostė nesėkmingai. Dvikovos pradžioje turėję iniciatyvą ir progų gargždiškiai jų nesugebėjo paversti įvarčiais, o vėliau jau teko gelbėtis ir nuo itin pavojingų svečių atakų.

Įsibėgėjus antrajam kėliniui jaunieji žalgiriečiai mūsų komandą nubaudė už grubias klaidas. 63 minutę po J.Momkaus smūgio iš baudos aikštelės svečiai išsiveržė į priekį, o jau 66 minutę, varžovams perėmus kamuolį aikštės viduryje, J.Lasickas išbėgo vienas prieš K.Smilingį ir padvigubino vilniečių persvarą. Rungtynių baigtį nulėmė 78 minutę dar viena rezultatyvi „Žalgirio B“ kontrataka, kai po J.Kružiko smūgio rezultatas tapo 0:3.

86 minutę svečiai savo baudos aikštelėje pargriovė A.Staponką, tačiau „Bangos“ kapitono nuo vienuolikos metrų atžymos smūgiuotą kamuolį atrėmė svečių vartininkas.

Tik tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms po E.Drąsučio perdavimo iš dešiniojo krašto E.Vainorui smūgiu galva pavyko sušvelninti rezultatą – 1:3.

Sezoną „Banga“ pabaigs dvikova su I lygos lyderiu „Šilu“ Kazlų Rūdoje sekmadienį, spalio 23 dieną, 14 val.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Žalgiris B (Vilnius) 1:3 (0:0).

Teisėja – J.Mačikunytė.

Įvarčiai: 90+3 min. E.Vainoras (Banga); 63 min. J.Momkus, 66 min. J.Lasickas, 78 min. I.Kružikas (Žalgiris B).

86 min. A.Staponka (Banga) neįmušė 11 metrų baudinio.

Įspėjimai: 45 min. J.Triuška, 75 min. E.Drąsutis (Banga).

„Bangos“ sudėtis: K.Smilingis, A.Bačanskis, M.Bitinas, A.Ivanauskas , M.Gudauskas (71' I.Jurgutis), H.Vaineikis (71' E.Drąsutis), A.Butkus, K.Urbaitis (81' J.Skuodas), M.Kura (67' E.Vainoras), J.Triuška (70' G.Samsonik), A.Staponka. Atsargoje liko: P.Lotužys.