Klaida
  • JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 853

Mano GargždaiLaisvalaikio centras atsisveikino su dvyliktokais

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

 

Gegužės 29-ą dieną Gargždų Vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras atsisveikino su dvyliktokais. Šventės metu buvo įteikti diplomai ilgamečiams buvusių Moksleivių namų auklėtiniams, kurie pasižymėjo išskirtiniais pasiekimais, aktyvumu ar kitaip pasižymėjo puoselėjant laisvalaikio centro tradicijas. 

Kai kurie moksleiviai čia kone užaugo, o Vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras tapo jiems antri namai, kuriuose išsiskleidė jaunų žmonių talentai. Kaip "Mano Gargždams" teigė Breiko studijos būrelio vadovė Enrika Stropienė, kasmet vykstanti šventė yra džiaugsminga, tačiau kartu ir skaudi.

"Žinoma, smagu matyti kaip vaikai užaugo ir pradeda savarankišką gyvenimą, tačiau tokie atsiveikinimai yra tiek pat liūdni: žinai, kad prarandi gerus šokėjus su kuriais dirbai daug metų, susigyvenai. Kasmet atrodo - geresnių nebebus, bet prasideda naujas etapas, ateina nauja karta, kuri atneša naujas idėjas ir emocijas.

Daug metų laisvalaikio centrą lankę moksleiviai dažnai prisideda prie būrelių veiklos ir po mokyklos baigimo. Visą mokymosi patirtį "savo kailiu" išgyvenę auklėtiniai, dažnai pasitarnauja ugdant naujus talentus, neretai pasikviečiu baigusius šokėjus, kurie tampa tikru įkvėpimo šaltiniu ir randa naujus kelius į jaunų šokėjų širdis,"- sakė E.Stropienė.

Paveikslėlių galerija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 233 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,