Mano GargždaiKalėdinių švenčių metu – papildomas dėmesys saugumui

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos vykdys civilinės pirotechnikos prekyviečių bei masinio žmonių susibūrimo vietų patikrinimus. Asociatyvi fotografija Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos vykdys civilinės pirotechnikos prekyviečių bei masinio žmonių susibūrimo vietų patikrinimus. Asociatyvi fotografija

Siekdamas užtikrinti kalėdinių ir naujametinių renginių saugumą, gruodžio 9 d. ministras D. A. Barakauskas pavedė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM (PAGD) direktoriui R. Baniuliui organizuoti bendrojo lavinimo įstaigų patikrinimą gaisrinės saugos klausimais. PAGD inspektoriai turės įvertinti gaisro ir kitokių nelaimingų atvejų kilimo riziką bei evakuacijos kelių būklę, suteikti konsultacijas mokymo įstaigų vadovams ir darbuotojams gaisrinės saugos klausimais.

„Turim užtikrinti, kad kalėdinis laikotarpis ir šventiniai renginiai darželiuose, mokyklose visoje Lietuvoje praeitų kuo saugiau. Dėmesio vaikų saugumui niekada nebus per daug“, – komentuodamas pavedimą teigia ministras D. A. Barakauskas.

PAGD vadovui taip pat pavesta organizuoti civilinės pirotechnikos prekyviečių patikrinimus bei patikrinti masinio žmonių susibūrimo vietas, kaip jose laikomasi žmonių evakavimui taikomų gaisrinės saugos reikalavimų. Nustačius grubius pažeidimus, PAGD įpareigotas informaciją teikti nedelsiant ministrui asmeniškai.

Policijos departamento prie VRM duomenimis, praeitais metais naudojant pirotechnikos priemones buvo sužaloti 26 žmonės. Iš jų 12 nepilnamečių. Savo ruožtu, PAGD statistika liudija, kad per penkerius metus (2008–2012 m.) dėl pirotechnikos gaminių naudojimo taisyklių pažeidimų šalyje kilo 52 gaisrai. Nuo 2013 m. sausio 1 d. iki 2013 m. gruodžio 9 d. dėl šios priežasties yra kilę 3 gaisrai, tiesa, žuvusių ir traumuotų šiuose gaisruose nebuvo.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 262 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,