Mano GargždaiŠventės euforija skelbė Gargždų atgimimą

Įvertinkite šį įrašą
(17 balsai)

Tiek daug šypsenų, džiaugsmo, geriausių emocijų ir meilės savo miestui polėkio Gargždai ir gargždiškiai senokai nebuvo patyrę.

 Iš lūpų į lūpas sklido susižavėjimo šūksniai Gargždų 760-ojo jubiliejaus renginiams. Tačiau pakiliausią atmosferą šventėje kūrė žmonės – bendruomeniškumo jausmas buvo itin stiprus.

Komplimentų sulaukė ir pramogų įvairovė, ir koncertų kokybė. Ne vienas mėgavosi proga sutikti senus pažįstamus - žmonės džiaugėsi geru oru, gera proga švęsti ir Gargždų atgimimą žyminčia žmonių minia Minijos slėnyje.

„Žmonių, kaip senais laikais“, - kalbėjo vieni kitiems gargždiškiai, stebėdami tūkstančius slėnyje pramogaujančių Gargždų gimtadienio svečių.

Į slėnį grįžo net tradicija įsikurti ant paklotėlio pievoje ir čia išsidėlioti šventės vaišes.

Šventinė šeštadienio eisena Klaipėdos ir Kvietinių gatve į slėnį atvedė visas Klaipėdos rajono bendruomenes, seniūnijų, įstaigų atstovus. Gargždiškius ir svečius čia pasitiko ne tik bendruomenių kiemeliai, įspūdinga scena, prekybinininkai, bet ir danguje sklendžiantys parasparniai. Pamatę parasparnininką, dangumi nešantį Gargždų 760-ojo jubiliejaus vėliavą, gargždiškiai pratrūko plojimais.

Į Minijos slėnį visą dieną plūdo žmonės. Čia buvo verdama 760 jubiliejinių cepelinų, varžomasi dėl geriausio cepelinų valgytojo titulo, vaišėmis ir pramogomis į savo kiemelius užsukti viliojo Klaipėdos rajono bendruomenės. Savivaldos atstovai išrinko išradingiausiai šventei pasiruošusią bendruomenė. Pereinamoji taurė buvo įteikta Endriejavo seniūnijai.

Fotografijų galeriją papildysime fotografijomis iš vakarinių renginių ir koncertų.

Arūno Stapono fotografijos iš šeštadienio dienos renginių čia: 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 115 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,