Mano GargždaiPraūžė studijų metų pradžios piknikas Klaipėdoje

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Dalyvių nuotr. Dalyvių nuotr.

Klaipėdoje jau ketvirtus metus iš eilės miesto aukštosios mokyklos drauge švenčia studijų metų pradžią. Klaipėdos universitetas, LCC tarptautinis universitetas, Klaipėdos valstybinė kolegija, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Lietuvos verslo kolegija, Socialinių mokslų kolegija ir Klaipėdos technologijų mokymo centras savo studentus pakvietė į pikniką „Kultūros fabriko“ kieme ir pasveikino pasirinkus Klaipėdą.

 

Renginio metu TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius kalbino Klaipėdos miesto merą Vytautą Grubliauską, kuris prisiminė savo studentiško gyvenimo akimirkas. Meras pažadėjo, kad Klaipėda sieks tapti jaunimui patraukliausiu miestu, nes uostamiestis 2020 metais pretenduoja tapti Europos jaunimo sostine.

Išskirtine vakaro viešnia tapo charizmatiškoji televizijos laidų vedėja, blogerė Indrė Stonkuvienė, kuri vos tik atsisėdusi į J. Jankevičiaus pašnekovo kėdę ėmė atvirai pasakoti apie savo gyvenimą – karjerą, televizijos užkulisius ir kitus pikantiškus dalykus. Vakaras baigėsi Simonai Banditai sukant plokšteles ir keliant karštį šokių aikštelėje.

Organizatoriai džiaugiasi, kad uostamiesčio studentų lietus neišgąsdino ir nuotaikos nesugadino.

 

 

Dėkojame rėmėjams: Klaipėdos miesto savivaldybei, Klaipėdos „Kultūros fabrikui“, Social club „Raketa“. Taip pat informaciniams rėmėjams: dienraščiams „Vakarų ekspresas“, „Klaipėda“, „Mėmelio žirafos“, Klaipėdos rajono laikraščiui „Banga“ ir informaciniam portalui „Mano Gargždai“.

 

Pikniko akimirkos – dalyvių nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 164 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,