Mano GargždaiUgniagesiai gelbėtojai perspėja dėl vėjo

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą išsiuntė mobiliųjų telefonų savininkams perspėjimo pranešimą dėl stipraus vėjo.

 

Jame rašoma: „PAGD prie VRM informuoja, kad rugsėjo 18-osios dieną vakariniuose rajonuose stiprės šiaurės rytų vėjas. Jo gūsiai gali siekti 15–20 metrų per sekundę, o rugsėjo 19-osios naktį vakarinių krypčių vėjo gūsiai daugelyje rajonų gali siekti 15–20 metrų per sekundę, vietomis iki 25 metrų per sekundę. Daugiau informacijos rasite www.vpgt.lt ir www.lt72.lt.

Ugniagesiai gelbėtojai prašo gyventojus būti atsargių, nes pučiant stipriam vėjui, gali sutrikti elektros energijos tiekimas, virsti dideli medžiai, lūžti jų šakos. Patariame nestovėti po aukštais medžiais, prie elektros linijų, nestatyti automobilių po medžiais, neliesti ant laidų užvirtusių medžių ar oro linijų atramų, nes tai gali kelti pavojų gyvybei ir jūsų turtui. Jei yra galimybė, nepalikite gyvenamosios vietos be ypatingos priežasties.

Apie vėją informuokite savo artimus žmones, kaimynus, bendradarbius, ypač neįgalius ar vienišus vyresnio amžiaus žmones. O nelaimės atveju skambinkite skubios pagalbos telefonu 112.

Lietuvos hirdrometeorologijos tarnybos oro prognozių žemėlapis.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 664 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,