Mano Gargždai„Mes už šviesą“ – tradicinė moliūgų-žibintų šventė Švėkšnoje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr. Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr.

Švėkšnoje neįtikėtinai prigijusi ir įspūdingą minią lankytojų pritraukianti moliūgų-žibintų akcija „Mes už šviesą“, šiemet smalsuolius čia atvykti kviečia jau šeštąjį kartą. Šiais metais miestelio parke šventė vyks 27–28 dienomis, neišskiriant vienos pagrindinės dienos.

 

Organizatoriai nusprendė, kad nebus jokio koncertinio pasirodymo, tačiau tiek pirmąją šventės dieną, tiek antrąją parkas skendės muzikos, šviesų ir lazerių jūroje. Parko alėjos nevirs į įvairiaspalvę mugę, bet čia visgi bus galima paskanauti įvairių gardėsių ir įsigyti atitinkamų suvenyrų.

Raminanti muzika skambės net dvejuose taškuose, bus išskirtos dvi šviesos erdvės: prie vilos „Genovefa“ ir prie „Dianos“ skulptūros. Nebus pamirštos ir miestelio prieigos – seniūnija žada jas papuošti specialiais žibintais iš kitoniškų medžiagų.

 

Veiks kūrybinės dirbtuvės

Penktadienį (spalio 27 d.) nuo pat ankstyvo ryto Tradicinių amatų centro kiemelyje (Liepų a. 25A) atsidarys kūrybinės dirbtuvės, kur galėsite atsinešti savo dar neišskaptuotą moliūgą ir čia jį pagražinti. Dirbtuvėlės veiks ir kitą šventės dieną (spalio 28 d.). Jeigu moliūgą atsivešite vėlai vakare, kai kiemelyje jau nebebus padedančių meistrų, tuomet galėsite daržoves skaptuoti patys su talkinančiais savanoriais.

Beje, Tradicinių amatų centras jūsų moliūgų jau lauks nuo pat savaitės pradžios. Juos galite tiesiog atgabenti ir palikti centro kiemelyje. Jeigu turite daug moliūgų ir neturite su kuo juos atvežti, tuomet galite kreiptis į organizatorius (tel. 8 686 44 136 arba 8 656 68 748), jie jums padės šiuo klausimu.

 

Vyks įspūdingiausių moliūgų-žibintų konkursas

​Šiemet ypatingai kviečiame pasitelkti fantaziją, nes įdomiausi, gražiausi, originaliausi ir kitokie patys pačiausi moliūgai-žibintai bus apdovanoti. Kviesime rinkti įspūdingiausius žibintus. Pačių geriausių darbų autoriai bus apdovanoti Švėkšnos seniūnijos įsteigtais prizais.

Uždegti žibintus kviečiami visi. Lygiai 17.30 val. organizatoriai prašo nesiraginti ir visus prisidėti prie žibintų įžiebimo. Nepamirškite atsinešti moliūgą.

 

Renginio plakatas:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 288 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,