Šachmatų varžybose – „Minijos“ moksleivių pergalė

Zigmo Bitino nuotr. Zigmo Bitino nuotr.

Sausio 17 dieną Sporto centro šachmatų-šaškių patalpose vyko pradinių klasių (2008 metų gimimo ir jaunesnių) moksleivių šachmatų varžybos.

Į jas susirinko trijų mokyklų komandos – Gargždų „Minijos“ progimnazijos, Ketvergių ir Gargždų „Kranto“ pagrindinių mokyklų.

Gargždiškiai nesunkiai įveikė mažiau patyrusius jaunuosius šachmatininkus iš Ketvergių, palikdami juos trečioje vietoje. O štai dėl pirmos vietos tai vyko įnirtinga kova, ypač prie pirmų lentų, kur susitiko jau respublikinėse varžybose užgrūdinti šachmatininkai. Galop, rezultatu 3:1, nugalėjo Gargždų „Minijos“ progimnazijos moksleiviai.

Nugalėtojų komandoje žaidė Paulius Rusteika, Danielius Antužis, Edvinas Andriušis ir Goda Daukšytė. Komandos vadovės – mokytojos Rasa Marcinkevičienė ir Reda Liužinienė.

Prie lentų geriausiais buvo pripažinti: prie pirmos Domas Andrijauskas („Krantas“), prie antros – Danielius Antužis („Minija“), prie trečios – Edvinas Andriušis („Minija“), prie ketvirtos – Goda Daukšytė („Minija“).

Nugalėtojai iškovojo teisę vasario 2 dieną atstovauti rajonui finalinėse varžybose Druskininkuose.