„Ledžinga“ pelnė pergalę prieš Plungės LRK

J. Blagnio nuotr. J. Blagnio nuotr.

Vakar Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje vykusiose „Žemaitijos ledas“ pirmenybėse Gargždų „Ledžinga“ įveikė Plungės LRK ledo ritulininkus.

Gargždiškiai plungiškius nugalėjo rezultatu 10:8. Jau po pirmojo kėlinio „Ledžinga“ pirmavo 1 įvarčio persvara (3:2), kituose kėliniuose gargždiškiai taip pat nenusileido varžovams.

Rezultatyviausiai Gargždų komandoje žaidė Artūr Sapožnikov, pelnęs 5 įvarčius. 4 įvarčius pridėjo Andrejs Savičevs, tris kartus pasižymėjo Roman Šalajev, du kartus – Eduard Pavliukov.

Šiuo metu Gargždų „Ledžinga“ „Žemaitijos ledas“ pirmenybėse užima antrąją vietą, jų sąskaitoje – 17 taškų. Nuo pirmoje vietoje pozicijas užsitikrinusių Kretingos „Grifai“ ledo ritulininkų „Ledžinga“ atsilieka 5 taškais. Kitas varžybas gargždiškiai žais vasario 19 d. su Klaipėdos „Baltija“.