Mano GargždaiGargžduose Joninių nebus

Įvertinkite šį įrašą
(6 balsai)

Gargždiškiai artėjantį ilgąjį savaitgalį vėl turės ieškoti pramogų kitur. Jau tapo tradicija valstybinės šventės – Joninių - Gargžduose nerengti.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė Gargždų kultūros centro direktorės pavaduotoja Asta Vaičiulienė, pernai  ir užpernai „ant trinkelių“ prie Kultūros centro rengtos Rasų šventės nepasiteisino. Jos esą buvo įdomios tik porai šimtų žmonių.

„Rasas organizavome laikydamiesi autentiškų papročių, tačiau tai buvo mažai kam įdomu. Žmonėms reikia Žvagulio ir alaus. Mūsų kolektyvų pasirodymai netenkina žiūrovų. Žmonės sako, kad sau šventę darome. Ir iš tiesų, kai prieš trejus metus Minijos slėnyje per Jonines vyko mūsų kolektyvų pasirodymas, buvo kuriamas laužas, primenami papročiai, į slėnį atėjo šimtas kitas žmonių. Tokioje didžiulėje erdvėje atrodė tik saujelė švęsti norinčių, - sakė A.Vaičiulienė. – Ne kartą diskutavome, ar verta daryti kaimišką šventę mieste. Vargu. Rengiamos Joninių šventės  Agluonėnuose, Endriejave, Macuičiuose. Jo sutraukia daug žmonių, turi tradicijas, o kaimiška aplinka, gamta labiau dera Joninėms. Esame prieš pagėrimo šventes, o ir joms surengti pinigų neturime. Populiaraus atlikėjo honoraras gali siekti nuo 4 iki 15 tūkstančių litų, o scena ir įgarsinimas Minijos slėnyje kainuotų tris su puse tūkstančio litų. Tokių pinigų mes neturime“, - tikino A.Vaičiulienė. 

Valstybinėms šventėms ir atmintinoms dienoms organizuoti Gargždų kultūros centrui skirtas biudžetas visiems 2013 metams - 10 tūkstančių litų.

 

Gargždų Kultūros centro archyvo fotografijos:

Paveikslėlių galerija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 347 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,