Mano GargždaiBendruomenė doviliškiams įrengė žaidimų aikštelę

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

Šūsnis į dangų paleistų balionų, saldainių lietus ir pasodinta pušelė šiandien rytą kūrė šventinę nuotaiką Doviluose. Vaikai džiūgavo, o Dovilų bendruomenės nariai smagiai stebėjo jų šėliojimus naujojoje vaikų žaidimų aikštelėje. Šįryt aikštelė buvo oficialiai atidaryta ir pristatyta mažiesiems doviliškiams.

Ją, už Žemės ūkio ministerijos, Nacionalinės mokėjimo agentūros skirtas lėšas – 25 tūkstančius litų, vaikams įrengė Dovilų bendruomenė.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė Dovilų bendruomenės pirmininkė Šarūnė Petruškevičienė, prieš išsirenkant įrenginius, kuriuos ketinta įsigyti iš laimėto projekto lėšų, buvo atliktas savitas vaikų žaidimo aikštelių įrenginių „monitoringas“.

„Čiupau savo, kaimynų vaikus ir apvažiavome visas Klaipėdos rajone ir Klaipėdoje veikiančias modernias vaikų žaidimo aikšteles. Vaikai iškart pasakė – čia gerai, čia nesąmonė, - šypsojosi Š.Petruškevičienė. – O ir renkantis įrenginius su įrengimų tiekėjais buvo deramasi iki begalybės. Manau, kad už tokią sumą įsigijome pakankamai daug įrenginių, vėliau ieškosime lėšų aplinkos tvarkymui“.

25 tūkstančius litų buvo nupirkti 5 žaidimų įrenginiai vaikams, pastatytas suoliukas ir šiukšliadėžė.

Vaikų žaidimų aikštelė įrengta pievoje, visuomenės poreikiams skirtame sklype, kuriame ateityje ketinama sodinti parką, įrengti futbolo, tinklinio aikšteles. Aikštelė nutolusi nuo gatvių, todėl žaisti vaikams čia bus saugu, į aikštelę galės ateiti ir Dovilų darželio auklėtiniai.

„Kol kas ši erdvė gal ir keistai atrodo, tačiau jau dabar susitarėme su girininku, kuris neatlygintinai pasirūpins mediena. Netrukus šalia vaikų žaidimų aikštelės įrengsime tinklinio aikštelę vyresniems vaikams. Ilgainiui galbūt atsiras ir futbolo, krepšinio aikštelės, - vylėsi Š.Petruškevičienė. – O rudenį pieva bus išarta, išlyginta. Pavasarį ieškosim lėšų lygios, tvarkingos vejos užsodinimui.“

 

Margaritos Mizaraitės fotoreportažas:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 283 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,