Mano GargždaiSavaitgalį vyksiančiose burlenčių ir jėgos aitvarų varžybose – naujienos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
E. Bilytės nuotr. E. Bilytės nuotr.

Šį savaitgalį, gegužės 24–26 dienomis, Klaipėdos rajone, Svencelėje, vyks kasmetinės burlenčių ir jėgos aitvarų sporto varžybos „Baltic Cup“. Šiemet organizatoriai dalyviams žada įdomių naujienų.

 

Jau daugiau nei dvidešimt metų vykstantis renginys kiekvienais metais į Lietuvos Kuršių marias sutraukia sportininkų ir mėgėjų iš daugelio aplinkinių šalių. Šį kartą dalyviai varžysis ne tik formulės klasėje, bet ir slalome. Pastaroji klasė populiari ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje, tad jos įtraukimas į varžybas itin svarbus.

Negana to, šiemet „Baltic Cup“ bus ir atskira burlenčių „Hydrofoil” įskaita. Anot varžybų rengėjų, panašu, kad ši įskaita bus labai populiari.

„Tikime, kad tai – pirmieji metai, kai „Hydrofoil“ buriuotojų, bus daugiau nei formulės. Tendencijos tokios, kad būtent šios burlentės sulauks vis daugiau dėmesio ir tarp mėgėjų, ir tarp sportininkų“, – sakė vienas iš organizatorių Mindaugas Čirvinskas.

Rekordiškai daug dalyvių numatoma ir „Techno 293“ klasėje. Tai jauniausi renginyje dalyvaujantys sportininkai. Pasak M. Čirvinsko, jaunosios kartos įsitraukimas itin džiuginantis: „Iš susidomėjimo, entuziazmo ir realių pasiekimų matome, kad šie vaikai gali tapti profesionalais. Juos drąsiai galima vadinti olimpinėmis viltimis.“

Iš viso varžybose numatomos formulės, „Hydrofoil“, „Raceboard“ bei „Techno 293“ buriuotojų bei jėgos aitvarų klasės.

„Baltic Cup“ vyks visą savaitgalį Klaipėdos rajone, Svencelėje. Pirmasis startas planuojamas gegužės 24 d., penktadienį, 9 val. dalyvių registracija, o 11 val. varžybų pradžia.

Renginį organizuoja viešoji įstaiga „Ekstremalus sportas“, populiarinanti bei vienijanti šio sporto mėgėjus.

 

Akimirkos iš praėjusių metų varžybų – Emos Bilytės nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 163 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,