Mano GargždaiLietus neišbaidė švenčiančių. Grąžinkime Jonines Gargždams

Įvertinkite šį įrašą
(10 balsai)

Gargžduose Joninių naktį buvo matyti tik iš Maciučių į Gargždus nuolat zujantys taksi automobiliai ir pėstute iš šventės kitoje Minijos pusėje grįžtantis jaunimas.

Daugelis vakar tik ir kalbėjo apie tai, kad faktas, jog Gargžduose Joninės nešvenčiamos – apgailėtinas.

Kad žmonėms reikia šios šventės liudijo ir automobilių eilės nusidriekusios Maciuičiuose, kelyje link Švėkšnos. Norinčių švęsti neišbaidė nė prasidėjęs lietus.

Mažiausiai tūkstantis žmonių Jonines šventė ir toliau nuo Gargždų esančiuose Agluonėnuose. Šiltą lietingą vakarą vieni slėpėsi po skėčiais, kiti linksminosi po lietumi.

Kai į Agluonėnus užsuko „Mano Gargždai“ žurnalistai, pliaupė lietus, o nuo scenos skambėjo rusiška muzika. Netrukus scenoje koncertą pradėjo dainininkas Paulius Stalionis.

Aikštės viduryje buvo sukrautas nedidelis laužas. Joninių tradicijų paisė trys merginos, į šventę atėjusios su iš gėlių ir žolynų nupintais tradiciniais vainikais.

Šiuolaikiniais ritmais Jonines šventė į Svencelę susirinkusi publika. Čia po vidurnakčio dar nebuvo iškritęs nė lašas lietaus. Daugiausiai iš didmiesčių į ypatingą erdvę prie Kuršių marių susirinkę žmonės taikiai linksminosi prie laužo, šoko vandenyje, klausėsi gitaristo ir dainininko Dmitrijus Žolonko atliekamų populiarių dainų, o vėliau šoko ir bendravo skambant DJ Simona Bandita muzikai.

 

Grąžinkime Jonines Gargždams

Naujienų portalas „Mano Gargždai“ imasi iniciatyvos grąžinti Gargždams Jonines.

Jei manai, kad Gargžduose Jonines reikia švęsti, prie šio teksto spustelk „Patinka“, dalinkis nuoroda su draugais ir artimaisiais.

Pažadame, jei šis tekstas ir kvietimas grąžinti Gargždams Jonines sulauks bent 500 „patinka“, padarysime viską, kad Joninės Gargžduose kitąmet būtų.

Manome, kad pasitelkę Gargždų miesto bendruomenę, kitus Gargždams neabejingus piliečius, patriotiškus verslininkus, turime energijos kartu su jumis sukurti šią šventę tokią pat puikią, kokia ji likusi daugelio iš mūsų prisiminimuose.

Minijos slėnis, jame degantys laužai, muzika, iš gėlių nupinti vainikai, Joninių tradicijos ir Joninių nuotaika, linksmybės iki paryčių  – viso to Gargždams tikrai reikia. Grąžinkime Jonines Gargždams patys. Dalinkis, prisijunk, grąžink.

 

Kelios akimirkos iš Joninių šventimo Agluonėnuose ir Svencelėje fotoreportaže:

1 komentaras

  • Baltinaite Reda, neskleiskite propagandos. Joninių reikia Macuičiuose, o ne Gargžduose. Pati puikiai žinote žmonių srautus visais metais lyginant žmonių srautus šiuose dvejose vietovėse. Neliekite savo nepasitenkinimo ir nedarykite skandalų ten kur nėra, nes lazda turi du galus. Politiniai žaidimai turi pabaigą, o Jūsų atvejų manau labai greitą.

    Pranešti Gargždiškis Ketvirtadienis, 2013 birželio 27 10:00 Komentaro nuoroda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 508 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,